شهرداری الیگودرز

www.AligoudarzCity.ir

جلسه کمیسیون حقوقی و املاک شوراي شهر اليگودرز برگزار شد

تاریخ 1348/10/11 | پرینت

جلسه کمیسیون حقوقی و املاک  شوراي شهر اليگودرز برگزار شد

 

جلسه کمیسیون حقوقی و املاک با محوریت موارد اختلافی املاک شهرداری اليگودرز به ریاست جمشیدی رئیس شورای اسلامی شهر و با حضور اعضای شورا، شهردار، رئیس ثبت اسناد و نماینده راهداری شهرستان در محل شورای اسلامی شهر الیگودرز برگزار شد. 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر الیگودرز، جمشیدی رئیس شورای اسلامی شهر ضمن خوش آمدگویی به اعضای محترم جلسه از حسن برخورد، تکریم ارباب رجوع و راهنمایی شهروندان با ارائه توضیحات کافی، از رضا بطحایی رئیس ثبت اسناد تشکر و قدردانی نمود.

 

محمد پایمرد رئیس کمیسیون حقوقی و املاک شورای اسلامی شهر در این جلسه خواستار اطلاعات جامع و کامل از املاک شهرداری به صورت سیستمی شد و گفت: شهرداری الیگودرز تمامی موارد اختلافی املاک رو شناسایی و در جهت رفع موارد اختلافی با افراد حقیقی و حقوقی، اطلاعات جامع و کامل را به شورای اسلامی شهر اعلام نماید. 

 

مهندس بسحاق شهردار چندین موارد اختلافی را مطرح نمود و گفت: اداره ثبت اسناد بر اساس قوانین و مقررات همکاری لازم را در جهت تسهیل و اخذ سند املاک شهرداری اقدام نماید. 

بطحایی رئیس ثبت اسناد شهرستان گفت: دایره حقوقی و املاک شهرداری اسناد و مدارک لازم در خصوص مالکیت شهرداری را به اداره ثبت اسناد ارائه دهد تا پس از بررسی موارد قانونی اسناد مربوط به شهرداری صادر شود.  وی افزود: از آنجایی که دارایی های شهرداری متعلق به همه مردم می باشد ما هم حاضر به هر گونه همکاری قانونی برای تسریع در امر صدور سند می باشیم. 

 

بسحاق شهردار الیگودرز به مکان موتوری شهرداری که مورد اختلاف بین شهرداری و راهداری اشاره کرد و گفت: مکان موتوری شهرداری سال ها قبل از احداث جاده رفت الیگودرز  ازنا ساخته شده است و این در حالی است که اداره راهداری از محل قرارگیری مکان موتوری بین جاده رفت و برگشت الیگودرز ازنا، از صدور سند به نام شهرداری ممانعت به عمل می آورد. 

 

مری نماینده راهداری شهرستان در این جلسه با اشاره به اینکه اجازه صدور مالکیت مکان موتوری شهرداری در حیطه اختیارات شهرستان نیست، گفت: پیگیری و مکاتبات شهرداری از طریق اداره کل راهداری استان می بایست اقدام شود.