شهرداری الیگودرز

www.AligoudarzCity.ir

سرپرست شهرداری الیگودرز:رعایت نظافت شهر توسط داوطلبان و هواداران آنها ستودنی بود

تاریخ 1394/12/15 | پرینت

سرپرست شهرداری الیگودرز:رعایت نظافت شهر توسط داوطلبان و هواداران آنها ستودنی بود

 

برای تحقق زیبا سازی سطح شهرکلیه دیوارها و نرده ها و میادین سطح شهر ، نقاشی خواهند شد.


 

به گزارش روابط عمومی شهرداری  مهندس قدرت اله رحمانی سرپرست شهرداری در گفتگو با خبرگزاری فارس الیگودرز با تقدیر از حضور پررنگ مردم عزیز در حماسه هفت اسفند که آنرا رستاخیز عمومی ملت ایران در پاسخ به ندای مقتدای فرزانه ایمان صورت پذیرفت از کاندیداهای محترم که اسباب حضور حداکثری این دوره را فراهم نمودند تشکر نمود.

وی همچنین با تاکید برنظافت سطح شهر در ایام تبلیغات این دوره را فاقد کمترین تخلف تبلیغاتی دانست و از زحمات شبانه روزی تیم فرهنگی و اجرایی و خدمات شهرداری که سهم بسزایی در تحقق این مهم داشتند تقدیر نمود.

رحمانی با تقدیر از مساعدت فرماندار ، دادستان و فرماندهی و نیروهای  نظامی وانتظامی که نقش ارزنده ای در این توفیق فرهنگی داشتند و از همراهی مسئولین ستادهای تبلیغاتی و هواداران عزیزکاندیداها که باعث افزایش شور انتخابات گردیدند قدردانی نمود.

سرپرست شهرداری  با عرض تبریک به نماینده منتخب مردم توفیق خدمت صادقانه را  از خداوند متعال برای وی خواستار شد و اعتماد مردم را بهترین پشتیبان در این مسیر برای ایشان برشمرد و از زحمات و تلاشهای نماینده دوره نهم  قدردانی  نمود.

وی با اشاره به آغاز فعالیتهای عمرانی در آستانه سال جدید به تکمیل پروژه میدان ولیعصر(عج) و آسفالت آن اشاره نمود و از شروع بکار میدان شهید علیمردان بختیاری با همکاری مجریان وپیمانکار سد حوضیان خبرداد و با اشاره به فراخوان عمومی جهت طراحی تندیسها و سردیسها و المانها و نمادهای آن از هنرمندان و گرافیستها برای همکاری دعوت بعمل آورد.

سرپرست شهرداری الیگودرز در ادامه به ضرورت زیباسازی چهره شهر در سال جدید تاکید ورزید و اضافه نمود برای تحقق این مهم کلیه دیوارها و نرده ها و میادین سطح شهر ، نقاشی خواهند شد.

رحمانی در ادامه با اشاره به ضرورت تعمیر و بازسازی نما و منظره ترمینال بعنوان اولین ورودی هرشهر برای مسافران نوروزی زیباسازی و تعمیر و تکمیل کلیه  و رفع نواقص ترمینال تا پایان سال جاری را از اهم فعالیتهای معاونت فرهنگی دانست که تا پایان سال انجام خواهد پذیرفت.