شهرداری الیگودرز

www.AligoudarzCity.ir

استخدام در شهرداریهای استان لرستان....

تاریخ 1394/09/25 | پرینت

استخدام در شهرداریهای استان لرستان....

 

تامين نيروي انساني مورد نياز شهرداري هاي دورود،اليگودرز،ازنا،الشتر،پلدختر،چالانچولان،زاغه،شول آباد و بيران شهر از محل مجوز استخدام شماره 166181 مورخ 1394/07/18سازمان مديريت و برنامه ريزي كشور...

 


 

به گزارش روابط عمومی شهرداری الیگودرز ،معاونت هماهنگي امور عمراني استانداري لرستان به منظور تامين نيروي انساني مورد نياز شهرداري هاي دورود،اليگودرز،ازنا،الشتر،پلدختر،چالانچولان،زاغه،شول آباد و بيران شهر از محل مجوز استخدام شماره 166181 مورخ 1394/07/18سازمان مديريت و برنامه ريزي كشور و مصوبه شماره 33361 مورخ 1394/07/29 شوراي توسعه مديريت و سرمايه انساني شهرداري ها و دهياري هاي كشور تعداد 40 نفر از افراد واجد شرايط را از طريق برگزاري آزمون توانمندي هاي تخصصي، عملي يا مصاحبه و گزينش به صورت پيماني به شرح ذيل استخدام مي نمايد.

 

الف- شرايط عمومي استخدام:

 1- اعتقاد به دين مبين اسلام و يا يكي از اديان رسمي شناخته شده در قانون اساسي جمهوری اسلامی ایران.

2- داشتن تابعيت جمهوري اسلامي ايران.

3- التزام به قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران .

4-دارا بودن كارت پايان خدمت وظيفه يا معافيت دائم ازخدمت (ويژه برادران).

5-عدم اعتياد به مواد مخدر و دخاني.

6-نداشتن سابقه محكوميت جزايي موثر.

7- داشتن سلامت جسماني و رواني و توانايي براي انجام كاري كه در آن شغل استخدام مي شود.

8- نداشتن ممنوعیت استخدام در دستگاه هاي اجرایی به موجب آراي مراجع قانوني.

 

ب- شرايط اختصاصي استخدام :

 1-حداقل سن براي داوطلبان كليه رشته هاي شغلي 20 سال و حداكثر سن در رشته شغلي آتش نشان 25 سال و رشته شغلي آتش نشان (راننده) 30 سال و در ساير رشته هاي شغلي 35 سال تمام در اولين روز ثبت نام مي باشد.

2-داوطلبان رشته شغلي آتش نشان(راننده) مي بايست داراي گواهينامه رانندگي با وسيله نقليه موتوري با حداكثر مجموع وزن و ظرفيت بار بيش از شش تُن(پايه يكم) و داوطلبان رشته شغلي آتش نشان مي بايست در اولين روز ثبت نام داراي گواهينامه پايه دوم قديم يا پايه سه جديد باشند.

3-داوطلباني كه داراي كارت معافيت پزشكي مي باشند و هم چنين معلولين، مجاز به شركت در رشته شغلي آتش نشان و راننده وسايط نقليه سنگين(براي تصدي پست آتش نشان راننده) نمي باشند.

4-داوطلبان استخدام در رشته شغلي آتش نشان(براي تصدي پست آتش نشان) و راننده وسايط نقليه تندرو سنگين(براي تصدي پست آتش نشان راننده) در صورت موفقيت در آزمون تخصصي مي بايست در آزمون عملي نيز شركت نمايند.

5-داوطلبان نمي توانند از مستخدمين رسمي، ثابت و پيماني ساير دستگاه هاي اجرايي و بازنشسته يا بازخريد خدمت باشند.

6-پذيرفته شدگان نهايي موظفند حداكثر ظرف مدت 10 روز كاري پس از اعلام رسمي دفتر امور شهري وشوراهاي استانداري لرستان نسبت به ارائه مدارك لازم و تكميل پرونده و ارائه تعهد محضري 7 ساله مبني بر عدم درخواست انتقال و ماموريت و هرگونه جابه جايي محل خدمت به ساير شهرداري ها و سازمان هاي وابسته و نيز دستگاه هاي اجرايي ديگر اقدام نمايند. عدم مراجعه و ارائه مدارك لازم در مهلت مقرر به منزله انصراف از استخدام تلقي خواهد شد.

7-موارد ذيل به شرط ارائه تاييديه هاي معتبر به حداكثرسن مقرراضافه خواهدشد:

الف-داوطلباني كه در جبهه هاي نبرد حق عليه باطل(از تاريخ 1359/6/31 لغايت 1367/5/29 به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به ميزان حضور در جبهه و هم چنين مدت زمان بستري شدن و يا استراحت پزشكي رزمندگان داوطلب در اثر مجروحيت در جبهه هاي نبرد حق عليه باطل.

ب-اعضاء خانواده شهداء، آزادگان، مفقودالأثرها و جانبازان (همسر، فرزندان، پدر، مادر، خواهر و برادر تا ميزان 5 سال).

ج-داوطلباني كه در طول جنگ تحميلي به اسارت دشمن بعثي و يا گروه هاي ضد انقلاب درآمده اند به ميزان مدت اسارت و حضور در جبهه.

د-داوطلباني كه به صورت غيررسمي و تمام وقت در وزارتخانه، موسسات و شركت هاي دولتي، بانك ها وشركت هاي تحت پوشش آن ها، شركت هاي بيمه دولتي، شهرداري ها، موسسات و شركت هاي تابعه و وابسته به آن موسسات و شركت هاي دولتي كه شمول قانون بر آن ها مستلزم ذكر نام است و هم چنين موسسات و شركت هاي ملي و مصادره شده و موسساتي كه به نحوي از بودجه و كمك دولت استفاده مي كنند، نهادهاي انقلاب اسلامي و شركت هاي تحت پوشش آن ها از تاريخ 57/11/22 به خدمت اشتغال داشته اند، به ميزان خدمت غيررسمي آن ها. لازم به ذكر است سابقه خدمتي افراد در شركت هاي طرف قرارداد با شهرداري ها مشمول امتيازات اين بند نمي باشد، به استثناي كاركناني كه به طور تمام وقت با پرداخت حق بيمه در شركت هاي طرف قرارداد با شهرداري كه تا قبل از ابتداي سال 1390 در شهرداري اشتغال داشته اند.

تبصره: طول مدت خدمت نظام وظيفه داوطلبان به حداكثر سن داوطلبان اضافه نخواهد شد.

 

ج)ثبت نام و مدارك مورد نياز:

 1-داوطلبان مي توانند تنها دريك عنوان رشته شغلي و در شهرهاي مختلف استان به ترتيب اولويتي كه در هنگام ثبت نام اعلام مي نمايند حداكثر تا سه گزينه محل جغرافيايي مورد تقاضا را انتخاب و از طريق سايت هاي اينترنتي(www.lorestan.ir) يا (www.ostan-lr.ir) ثبت نام نمايند.

2-آغاز ثبت نام از ساعت 9 صبح روز يك شنبه مورخ 1394/09/22 لغايت ساعت 24روز دو شنبه مورخ 1394/09/30 مي باشد.

3-داوطلبان استخدام مي بايست عكس پرسنلي 4×3 خود را با عرض 150و ارتفاع 200 پيكسل و با فرمت JPG و حداكثر حجم 200 كيلو بايت در رايانه اسكن نموده و آن را در قسمت مربوطه در سايت وارد نمايند.

4-رسيد بانكي مبني بر پرداخت مبلغ 400.000 ريال به حساب سيبا شماره(0105517354003) نزد بانك ملي به نام سازمان همياري شهرداري هاي استان لرستان، به عنوان حق شركت در آزمون استخدامي(ايثارگران 50% مبلغ مذكور را مي پردازند و فرزندان شاهد از پرداخت كل هزينه فوق معاف هستند). ضمناً داوطلبان بایستی اطلاعات فيش واريزي و ساير موارد را در قسمت مربوط به پرداخت وجه ثبت نام وارد نموده و نهايتاً پس از بررسي مجدد صحت اطلاعات درج شده وتاييد مراتب توسط سايت، شماره رهگيري خود را براي پي گيري مراحل بعدي آزمون و دريافت كارت ورود به جلسه، اخذ و نزد خويش نگه داري نمايند.

تبصره: واريز وجه ثبت نام به صورت اينترنتي يا از طريق عابر بانك قابل قبول نبوده و مسئوليت آن متوجه شخص داوطلب مي باشد.

5-كارت ورود به جلسه آزمون استخدام از روز سه شنبه مورخ 1394/10/08 لغايت روز پنج شنبه مورخ 1394/10/10 از طريق سايت اينترنتي فوق به داوطلبان ارائه مي شود.

6- زمان برگزاري آزمون روز جمعه مورخ 1394/10/11 مي باشد. ساعت و محل برگزاري آزمون بر روي كارت ورود به جلسه آزمون داوطلبان درج خواهد شد.

 

د)مواد آزمون تخصصي

 آزمون تخصصي در هر رشته شغلي به صورت چهارگزينه اي و به تعداد 120 سوال شامل 90 سوال به صورت كاربردي و تخصصي در حوزه رشته شغلي مربوط و 30 سوال براي سنجش هوش، سرعت، دقت و استعداد يادگيري با احتساب نمره منفي با سقف 100 امتياز مي باشد.

 

ه‍) اعلام نتايج

 اسامي داوطلبان پذيرفته شده براي شركت در آزمون عملي(مشاغل عملیاتی آتش نشانی) و مصاحبه تخصصی(سایر رشته های شغلی) در سايت رسمي استانداري لرستان اعلام خواهد شد. كه پس از اعلام، بايستي مدارك ذيل را تحويل شهرداري متقاضي استخدام نمايند؛ بديهي است چنان چه مدارك تحويلي داوطلبان با اطلاعات وارد شده در سايت اينترنتي به هنگام ثبت نام مغايرت داشته باشند، قبولي آنان كان لم يكن تلقي شده و مسئوليت متوجه داوطلب خواهد بود.

*تکمیل فرم درخواست شغل

*تصویر آخرین مدرک تحصیلی

*تصویر صفحه اول شناسنامه (در صورت داشتن توضیحات کلیه صفحات)

*تصویر کارت ملی(پشت و روی کارت)

*تصویر کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا کارت معافیت (براي مشاغل عملياتي آتش نشاني معافیت غیرپزشکی)

*مستندات ایثارگری و سوابق پرداخت بیمه در شهرداری ها، سازمان های وابسته و دهیاری ها.

*مستندات مربوط به قهرمانان ورزشی براي مشاغل عملياتي آتش نشاني (قهرمان مسابقات المپیک، جهانی، آسیایی، دانشجویان جهان و قهرمانی کشور)

*تصویر گواهی نامه رانندگی وسايل نقليه موتوري با حداكثر مجموع وزن و ظرفيت بار بيش از شش تُن يا پايه يكم قديم برای داوطلبان رشته شغلی راننده وسائط نقلیه تندرو سنگین در پست آتش نشان (راننده)

*تصویر گواهینامه رانندگی پايه دوم قديم يا پايه سه جديد برای داوطلبان رشته شغلی کاردان آتش نشان

 

و) تذكرات

 * در رابطه با سهميه ايثارگران مطابق ضوابط مربوطه عمل خواهد شد.( ازكل سهميه استخدامي 30درصد آن براي استخدام ايثارگران اختصاص دارد كه 25 درصد آن به جانبازان وآزادگان فاقد شغل، فرزندان وهمسران شهدا و جانبازان 25درصد و بالاتر، فرزندان و همسران آزادگان يك سال و بالاي يك سال اسارت كه از طرف بنياد شهيد و امور ايثارگران( قبل از انتشار آگهي) معرفي مي شوند اختصاص مي يابد و 5 درصد باقيمانده نيز به رزمندگان با سابقه حداقل 6 ماه متوالي يا 9 ماه متناوب حضور داوطلبانه در جبهه ها و همسر و فرزندان آن ها ، آزادگان كم تر از يك سال اسارت و همسر و فرزندان آن ها جانبازان زير 25 درصد و همسر و فرزندان آن ها و خواهران و برادران شهدا به شرط حضور در آزمون به ترتيب نمره مكتسبه اختصاص مي يابد). در مواردي كه نياز به تخصص دارد رعايت شرايط علمي الزامي است.

تبصره: استخدام مازاد بر30 درصد سهميه ايثارگران در صورت كسب حد نصاب نمره لازم از طريق رقابت با ساير داوطلبان واجد شرايط صورت خواهد گرفت.

* چنان چه درهر مرحله از آزمون، محرز شود داوطلب به اشتباه يا به عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده يا فاقد شرايط مندرج در آگهي باشد، از انجام مراحل بعدي محروم خواهد شد و مسئوليت ناشي از عدم رعايت دقيق ضوابط وشرايط اعلام شده در متن آگهي و يا ارسال مدارك به صورت ناقص برعهده داوطلب خواهد بود، در اين صورت هزينه و خسارت تحميل شده برابر مقررات از داوطلب اخذ خواهد شد.

* به مدارك ارسالي توسط دانشجويان ودارندگان مدارك تحصيلي پايين تر از مقاطع تحصيلي اعلام شده در شرايط احراز مشاغل مورد اشاره در آگهي و همچنين مدارك در رشته هاي غيرمرتبط و معادل (به استثناي دارندگان مدارك تحصيلي معادل صادره از دانشگاه ها وموسسات آموزش عالي كشور كه در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش كشور شركت نموده و قبول شده اند وگواهي مبني بر امكان ادامه تحصيل در مقطع بالاتر با ارزش علمي دارند) ترتيب اثرداده نخواهد شد. داوطلبين مي بايست در زمان ثبت نام در آزمون تخصصي داراي كليه مدارك مورد نظر در آگهي استخدام باشند.

تبصره: صرفاً در مشاغل كاردان آتش نشان و راننده، افرادي كه مدارك تحصيلي يك مقطع بالاتر از مقاطع تحصيلي اعلام شده در همان رشته هاي تحصيلي اعلامي در شرايط احراز را دارند مي توانند مشروط به ارائه تعهدنامه محضري مبني بر عدم درخواست اعمال مدرك تحصيلي بالاتر در آزمون شركت نمايند. شرايط احراز عنوان شغلي راننده وسايط نقليه تندرو سنگين در يك مقطع تحصيلي بالاتر، همان رشته هاي تحصيلي مندرج در آگهي استخدام و براي عنوان كاردان آتش نشان در جدول شرايط احراز عناوين شغلي مندرج در آگهي استخدام مي باشد.

* انتخاب نهايي پذيرفته شدگان آزمون پس از موفقيت در كليه مراحل آزمون تخصصي براي كليه رشته هاي شغلي، (مصاحبه وگزينش براي رشته هاي شغلي اداري) يا آزمون عملي و گزينش(براي رشته هاي شغلي عملياتي آتش نشان) صورت خواهد گرفت و تا قبل از صدور احكام استخدام پيماني براي پذيرفته شدگان حقي ايجاد نخواهدشد.

*معلولين عادي به شرط كسب حد نصاب نمره لازم و دارابودن شرايط مندرج در آگهي به ترتيب نمره مكتسبه از 3 درصد سهميه قانوني مربوطه برخوردار خواهند شد. مشمولين سهميه معلولين نمي توانند متقاضي استخدام در رشته شغلي آتش نشان و آتش نشان(راننده) باشند.

تعريف بومي : بومي شامل افرادي مي شود كه حداقل داراي يكي از ويژگي هاي زير باشند:

الف- شهرمحل صدور شناسنامه داوطلب يا همسر وي با شهر مورد تقاضا براي استخدام يكسان باشد.

ب- داوطلب حداقل 4 سال از سنوات تحصيلي (ابتدايي، راهنمايي و دبيرستان و يا دانشگاه) را به صورت متوالي يا متناوب در شهر محل مورد تقاضاي استخدام طي كرده باشد.

ج- همسر و فرزندان كارمندان رسمي وپيماني دولت يا نيروهاي مسلح (اعم از شاغل و يا بازنشسته) كه شهر محل خدمت فعلي يا بازنشستگي آنان با شهر محل مورد تقاضا براي استخدام يكسان باشد.

د) داوطلب يا پدر، مادر و يا همسر وي حداقل 4 سال سابقه پرداخت حق بيمه در شهر محل مورد تقاضا براي استخدام را داشته باشند. پرداخت حق بيمه به مدت تعيين شده صرفاً توسط يكي از موارد مذكور قابل احتساب است.

تبصره1: مبناي استان وشهرستان براي تعيين بومي بودن تقسيمات كشوري در زمان ثبت نام مي باشد.

تبصره2: در صورتي كه شهرداري متقاضي استخدام در شهرستان يا استاني قرارداشته باشد كه شهر داوطلب (موضوع بندهاي الف، ب،ج ود) در آن شهرستان و يا استان واقع باشد داوطلب به ترتيب مشمول مزاياي داوطلبين بومي شهرستان و استان خواهد بود.

داوطلبان موضوع اين بند بايستي مدارك لازم را به همراه ساير مدارك مورد نياز ارسال دارند.

 

توضيحات مهم دستورالعمل :

تبصره 2 ماده 2 دستورالعمل استخدام پيماني مشاغل عملياتي آتش نشاني: داوطلباني كه داراي كارت معافيت پزشكي مي باشند مجاز به شركت در رشته آتش نشاني وآتش نشان (راننده) نمي باشند.

تبصره 1 ماده2 دستورالعمل استخدام پيماني شهرداري ها وتبصره 3 ماده 2 دستورالعمل استخدام پيماني مشاغل عملياتي آتش نشاني: شركت شهردارن ودهياران فعلي به شرط دارا بودن شرايط مربوط، در آزمون استخدامي بلامانع است.

ماده 7 دستورالعمل استخدام پيماني شهرداري ها و همچنین ماده 7 دستورالعمل استخدام پيماني مشاغل عملياتي آتش نشاني: سه(3) برابر مجوز به كارگيري نيروي انساني در هر رشته شغلي در هرشهرداري از ميان شركت كنندگان درآزمون تخصصي به ترتيب نمرات فضلي به شرط دارابودن حد نصاب انتخاب و براي شركت در جلسه مصاحبه (رشته های شغلی اداری) و يا براي شركت در آزمون عملي (مشاغل عملیاتی آتش نشانی) كه سقف امتياز آنان براي هريك ازداوطلبان(100) امتياز مي باشد، پس از اعلام نتايج آزمون تخصصي معرفي مي گردند؛ درصورتي كه تعداد افراد شركت كننده در مصاحبه يا آزمون عملي از 3 برابر مذكوركم تر شود به اندازه 3 برابر مجوز به كارگيري نيروي انساني در هر رشته شغلي درهرشهرداري از ساير داوطلبان به ترتيب نمرات فضلي به شرط كسب حد نصاب دعوت به عمل مي آيد.

درصورتي كه تعداد افراد داراي حد نصاب در هر رشته شغلي به محل مورد تقاضا كم تر از ظرفيت پذيرش باشد همه داوطلبان واجد حدنصاب براي انجام ساير مراحل مربوطه معرفي خواهند شد.

تبصره1ماده7 دستورالعمل استخدام پيماني در شهرداري ها و استخدام دستورالعمل استخدام پيماني در مشاغل عملياتي آتش نشاني: حد نصاب آزمون تخصصي60 درصد ميانگين امتيازات سه نفر بالاترين نمره آزمون، قبل از اعمال ضرايب موضوع مواد 12 تا 16 دستورالعمل استخدام پيماني در شهرداري ها و مواد 19 تا24 دستورالعمل استخدام مشاغل عملياتي آتش نشان مي باشد.

تبصره3 ماده7 دستورالعمل استخدام پيماني در شهرداري ها و استخدام دستورالعمل استخدام پيماني در مشاغل عملياتي آتش نشاني: درصورتي كه تعداد داوطلبين داراي حد نصاب آزمون تخصصي، از3 برابر ظرفيت پذيرش درهر رشته شغلي كم تر باشد، حد نصاب 60 درصد موضوع تبصره يك ماده7 دستورالعمل به 50 درصد كاهش مي يابد.

تبصره4 ماده7 دستورالعمل استخدام پيماني در شهرداري ها و استخدام دستورالعمل استخدام پيماني در مشاغل عملياتي آتش نشاني: درصورتي كه تعداد شركت كنندگان در هر رشته شغلي كم تر از 3 نفر باشد 60 درصد ميانگين امتيازآزمون تخصصي همان تعداد مبناي حد نصاب خواهد بود.

ماده9 دستورالعمل استخدام پيماني در مشاغل عملياتي آتش نشاني: حداكثر10 درصد(10%) نيازهاي استخدامي شهرداري ها به قهرمانان ورزشي مشمولين ماده 2 آئين نامه تسهيلات تشويقي رتبه اول تا سوم مصوب1376 هيات وزيران (قهرمانان مسابقات المپيك، جهاني، آسيايي، دانشجويان جهان و قهرماني كشور) كه به تاييد وزارت ورزش و جوانان مي رسد براي تصدي رشته شغلي آتش نشان وآتش نشان (راننده) به شرط داشتن شرايط عمومي ورود به خدمت و اخذ حد نصاب از آزمون تخصصي وآزمون عملي اختصاص مي يابد.

ماده12 دستورالعمل استخدام پيماني در شهرداري ها و ماده19 استخدام دستورالعمل استخدام پيماني در مشاغل عملياتي آتش نشاني: امتياز آزمون تخصصي كاركنان شاغل(در شركت هاي طرف قرارداد شهرداري تا قبل از ابتداي سال1390 و قراردادي) در شهرداري شهر متقاضي استخدام يا سربازان وظيفه كه دوران خدمت سربازي خود را به صورت كامل(بدون دريافت معافيت يا كسرخدمت) و منع انضباطي به صورت امريه در شهرداري و يا به عنوان سرباز آتش نشان در آتش نشاني(براي مشاغل آتش نشاني) گذرانده اند به ازاي هر سال سابقه خدمت 3 درصد تا سقف 25 درصد و براي كاركنان شاغل(در شركت هاي طرف قرارداد شهرداري تا قبل از ابتداي سال1390 و قراردادي) در يكي از شهرداري هاي شهرستان همان شهر به ازاي هر سال 5/2 تا سقف 20 درصد و براي كاركنان شاغل (در شركت هاي طرف قرارداد شهرداري تا قبل از ابتداي سال1390 و قراردادي) در يكي از شهرداري هاي استان همان شهر به ازاي هر سال سابقه خدمت 2درصد تا سقف 18 درصد ضرب شده و مبناي محاسبه امتياز آزمون تخصصي قرار مي گيرد. اعمال امتياز مربوطه براي كاركنان داراي قرارداد مستقيم با شهرداري مشروط به دارا بودن سابقه پرداخت بيمه در شهرداري ها تا 120 روز قبل از تاريخ برگزاري آزمون تخصصي مي باشد.

ماده13 دستورالعمل استخدام پيماني در شهرداري ها و ماده 20 استخدام دستورالعمل استخدام پيماني در مشاغل عملياتي آتش نشاني: اميتازآزمون تخصصي داوطلبين بومي شهر متقاضي استخدام در 15/1 و داوطلبان بومي شهرستان شهر متقاضي استخدام در 1/1 ضرب شده و مبناي محاسبه امتياز نهايي آزمون تخصصي قرار مي گيرد.

ماده14دستورالعمل استخدام پيماني در شهرداري ها و ماده 21 استخدام دستورالعمل استخدام پيماني در مشاغل عملياتي آتش نشاني: اميتاز آزمون تخصصي دهياران در يكي ازدهياري هاي استان شهر متقاضي استخدام به ازاي هرسال سابقه خدمت با تاييد بخشدار ذي ربط 3درصد تا سقف20درصد ضرب شده و مبناي محاسبه امتياز نهايي آزمون تخصصي مي باشد.

ماده 15دستورالعمل استخدام پيماني در شهرداري ها و ماده 22 استخدام دستورالعمل استخدام پيماني در مشاغل عملياتي آتش نشاني: اميتاز آزمون تخصصي شهرداران كه در يكي از شهرهاي استان شهر متقاضي استخدام شهردار بوده اند به ازاي هرسال سابقه خدمت با تاييد استانداري ذي ربط3درصد تا سقف 25درصد ضرب شده و مبناي محاسبه امتياز نهايي آزمون تخصصي قرار مي گيرد.

ماده 16دستورالعمل استخدام پيماني در شهرداري ها و ماده 23 استخدام دستورالعمل استخدام پيماني در مشاغل عملياتي آتش نشاني: امتياز آزمون تخصصي فرزندان كاركنان فوت شده حين خدمت و يا از كارافتاده كلي دائم حين خدمت در 2/1درصد ضرب شده و مبناي محاسبه امتياز نهايي آزمون تخصصي قرار مي گيرد.

ماده 17دستورالعمل استخدام پيماني در شهرداري ها و ماده 24 استخدام دستورالعمل استخدام پيماني در مشاغل عملياتي آتش نشاني: در صورتي كه داوطلبان مشمول بيش از يك امتياز از مزاياي پيش بيني شده در مواد 12 تا 16 دستورالعمل استخدام پيماني در شهرداري ها و مواد 19 تا 23 استخدام دستورالعمل استخدام پيماني در مشاغل عملياتي آتش نشاني شوند، صرفاً بالاترين امتياز براي آن ها مبناي محاسبه قرار خواهد گرفت.

ماده 18 دستورالعمل استخدام پيماني در شهرداري ها : نمرات نهايي داوطلبان بر اساس امتيازآزمون تخصصي با «ضريب2» و امتياز مصاحبه با«ضريب1» محاسبه و داوطلبان بر اساس نمرات فضلي و در سقف تعداد مجوز در هر رشته شغلي و هر شهرداري براي طي مراحل گزينش معرفي مي شوند.

ماده 25 دستورالعمل استخدام پيماني در مشاغل عملياتي آتش نشاني: نمرات نهايي داوطلبان رشته آتش نشان وآتش نشان (راننده) بر اساس آزمون تخصصي با «ضريب1» و امتيازآزمون عملي با «ضريب2» محاسبه و داوطلبان بر اساس نمرات فضلي و در سقف تعداد مجوز در هر رشته شغلي و هر شهرداري براي طي مراحل گزينش معرفي مي شوند.

 

استخدام در شهرداریهای استان لرستان....

 

استخدام در شهرداریهای استان لرستان....