شهرداری الیگودرز

www.AligoudarzCity.ir

مراسم تودیع و معارفه شهردار الیگودرز با حضور معاون عمرانی استانداری لرستان مهندس اصلانی

تاریخ 1348/10/11 | پرینت

مراسم تودیع و معارفه شهردار الیگودرز با حضور معاون عمرانی استانداری لرستان مهندس اصلانی، مدیرکل دفتر امورشهری استانداری مهندس نصیری، فرماندار، مدیران شهری و پرسنل شهرداری برگزار شد.مراسم تودیع و معارفه شهردار الیگودرز با حضور معاون عمرانی استانداری لرستان مهندس اصلانی


به گزارش باقری روابط عمومی شهرداری، در مراسم معارفه شهردار جدید شهر الیگودرز معاون عمرانی استانداری با بیان این که آقای یاراحمدی با توجه به سابقه وتجربیات بالادر چند شهرستان انشاالله با تمام توان و انرژی تلاش خواهند کردتا شهر الیگودرز را سروسامان دهدواز شورای اسلامی شهر خواهش میکنیم در چارچوب ضوابط وقوانین عمل کنید واز شهردار انتظار داشته باشید وشهردار نیز مکلف است عمل کند همچنین انتظار داریم در سایه همدلی ومودت با محوریت فرمانداری محترم خدماتی ارائه دهید که موجب رضای خدا وخلق خدا باشد

مهندس اصلانی گفت:انگیزه افراد در خدمت به مردم بسیار مهم است اگر برای ریا وخودنمایی باشد فایده ای ندارد وبه جایی نخواهد رسید ولی با توجه به آموزه های دینی ما کار وتلاش یرای رضای خدا قطعا رضای خلق وبه دنبال آن خشنودی خدا را در پی خواهد داشت .

معاون عمرانی استانداری لرستان، تصریح کرد: درست هزینه کردن ورعایت انضباط مالی خودش کسب در آمد برای شهرداری است وباید کاری کرد که احدی نتواند از اموال شهرداری سوء استفاده وبهره برداری شخصی کند ..مهندس اصلانی با تأکید به ادارات ونهادهای دولتی مبنی بر پرداخت بدهی خود گفت تا قبل از عید ادارات سطح شهر باید نسبت به تصفیه حساب با شهرداری اقدام کنند ویا دلیل قانع کننده برای عدم پرداخت بدهی داشته باشند وبه استان ارائه نمایند

میرزایی اصل فرماندار الیگودرز با بیان این که کشور ایران بعد از انقلاب اوج گرفته و توانستیم شخصیت خود را بروز دهیم، گفت: همه مدیران در حال زحمت بوده و باید از این فرصت ها برای خدمات ارزشمند به مردم بهره گیری شود.

وی اشاره به این که مسئولیت ها خطیر بوده و ادب و آدابی دارد که باید آن را رعایت کنیم، بیان داشت: باید مراقب تعریف و تمجیدها باشیم تا انسان را از مسیر منحرف نکرده و تلاش کنیم تا سلسله مراتب را در امور اداری رعایت کنیم.

میرزایی افزود: مدیری که مسئولیت می پذیرد باید در راستای انجام تکالیف خود گام برداشته تا آبروی نظام اسلامی حفظ شود. وی با بیان این که باید از پتانسیل ها و وحدت و همدلی موجود به بهترین نحو ممکن و در مسیر توسعه و آبادانی شهر بهره گیری شود.

در ادامه مهندس غلامعباس یار احمدی شهردار منتخب گفت مردم عزیز و با بصیرتی داریم که باید دست در دست هم داده و ادامه دهنده خوبی برای خون های پاک شهدا باشیم.

شهردار با بیان این که هر کسی مدیریتی می گیرد باید رنج و سختی های آن را تحمل کند، گفت: باید از پتانسیل نیروهای استانی و شهرستانی استفاده شایسته ای صورت گیردو با وحدت و همدلی خوبی که در شهرستان الیگودرز وجود دارد باید از آن بهره گیری گرانقدری در مسیر توسعه و آبادانی شود.

وی، افزود: باید از مشارکت مردمی استفاده کرده و ما نیز در مدیریت شهری می توانیم در خصوص رسیدگی و عمران شهر تنها به همکاران شهرداری اکتفا نکرده و از پتانسیل های موجود در شهر بهره برداری کرد

یار احمدی با بیان این که اگر می خواهیم شهر خوبی داشته باشیم باید همه شهروندان را پای کار آورده و تنها در خصوص درآمدزایی از شهروندان استفاده نکنیم، گفت: شهرداری و شورای شهر در کنار هم معنا پیدا می کند که پیوندی مثال زدنی را ایجاد کرده و تعامل خوبی خواهیم داشت..

؛ در این مراسم از زحمات مهندس ارسلان زارع، شهردار سابق الیگودرز و محمد محرابی، سرپرست شهرداری قدردانی شده و مهندس یار احمدی به عنوان شهردارالیگودرز معرفی شد.