شهرداری الیگودرز

www.AligoudarzCity.ir

مهندس عسگری ریاست شورای اسلامی شهر در برنامه شبهای انقلاب...

تاریخ 1393/11/16 | پرینت

مهندس عسگری ریاست شورای اسلامی شهر در برنامه شبهای انقلاب...

شورای شهر برنامه هایی تدوین نمود که شهردار باید آنها را اجرایی می کرد اما متاسفانه این خواسته محقق نشد و اعضای شورا با اکثریت آراء تصمیم به استیضاح وی گرفتند...


مهندس عسگری ریاست شورای اسلامی شهر در برنامه شبهای انقلاب...

 

مهندس عسگری ریاست شورای اسلامی شهر در برنامه شبهای انقلاب...

به گزارش روابط عمومی شهرداری به نقل از نیوز الیگودرزمحمد نبی عسگری رییس شورای شهر الیگودرز درسومین برنامه شبهای انقلاب به دلایل استیضاح شهردار سابق اشاره کرد و گفت: شورای شهر برنامه هایی تدوین نمود که شهردار باید آنها را اجرایی می کرد اما متاسفانه این خواسته محقق نشد و اعضای شورا با اکثریت آراء تصمیم به استیضاح وی گرفتند.

وی افزود: شورای شهر بلافاصله غلامعباس یار احمدی که از شهرداران توانمند و با سابقه ای درخشان می باشد را به عنوان شهردار انتخاب نمود و در حال حاضر نیز مراحل قانونی تایید حکم و صلاحیت وی به پایان رسیده و هفته آینده بطور رسمی معرفی خواهد شد ویقینا با حضور شهردارجدید مشکلات  کاهش یافته و سعی می کنیم عقب ماندگیها را جبران نماییم.

رییس شورای اسلامی شهر الیگودرز از زحمات محرابی سرپرست شهرداری تقدیر نمود و گفت: در این مدت شهرداری نسبت به خدمت رسانی به مردم کوتاهی نکرده  ونگذاشت وقفه ای پیش بیاید وبرنامه هایی نیز عملیاتی شده است.

عسگری با اشاره به شایعاتی مبنی بر وجود اختلاف بین اعضای شورای شهر گفت: هیچگونه اختلافی بین اعضای شورای شهر وجود ندارد و  تمامی اعضای این نهاد که از افراد با سابقه و متخصص می باشند با همدلی و وحدت در جهت خدمت به مردم از هیچ کوششی دریغ نمی کنند.

وی به مشکلات موجود مبلمان شهری اشاره کرد و گفت:یقینامردم نیازبه خدمات دارند و انتظارات آنها بحق می باشد اما متاسفانه در حال حاضر بیش از 70 درصد آسفالت معابروکوچه های سطح شهروحدود 70 درصد جداول وانهارخراب است و نیاز به بازسازی و مرمت دارد.

 رییس شورای شهر الیگودرز به اقدامات صورت گرفته توسط شورای شهر و شهرداری اشاره کرد وگفت: با توجه به اینکه مردم سهامدار اصلی شهرداری هستند و باید منافع آنها حفظ شود قرارداد آسفالت را امسال  با قیمت واقعی تنظیم کردیم  در حالیکه در زمان شورای قبلی قرارداد آسفالت باقیمتی معادل 5 برابر قیمت فعلی منعقد شده بود.

وی افزود: بر همین اساس قرار داد جدول نیز که در گذشته بر اساس هر متر 127 هزار تومان به پیمانکار واگذار شده بود امسال با هر متر 56 هزار تومان واگذار گردید که این نشانه توجه و حساسیت شورای چهارم به اموال مردم ومنفعت شهرداری است.

عسگری افزود:در این مدت احداث میدان میوه و تره بار، احداث شرکت جامه دوزان با مشارکت بخش خصوصی، انجام توافقی با سودآوری 10 میلیارد تومان برای شهرداری با  اداره کل راه و شهرسازی استان،توافق با مالکین جلال آباد،تشکیل اتاق فکر و پژوهش سرا وتدوین طرح احداث چند میدان و بلوار در ورودیهای شهررا انجام داده ایم.

وی ضمن تقدیر ازپیگیریهای دکتر توکلی نماینده مردم الیگودرزگفت: با توجه به مشکلات موجود در مبلمان شهری مبلغ 4 میلیارد و 200 میلیون تومان با پیگیری نماینده الیگودرز به شهرداری اختصاص یافت که تاکنون 700 میلیون تومان آن تحقق یافته و مابقی نیز تا پایان سال جذب خواهد شد.

در این مراسم شهروندان بصورت شفاهی و کتبی سوالات خود را مطرح نمودند که عمده آنها در رابطه با دلایل استیضاح شهردار سابق الیگودرز بود.

مهندس عسگری ریاست شورای اسلامی شهر در برنامه شبهای انقلاب...

 

مهندس عسگری ریاست شورای اسلامی شهر در برنامه شبهای انقلاب...