شهرداری الیگودرز

www.AligoudarzCity.ir

امام جمعه الیگودرز: امروز مسوولین و مدیران و حتی دولتیها بجای عذرخواهی بابت مفاسد اقتصادی و حقوق های نجومی از متخلفین دفاع می کنند.

تاریخ 1395/08/22 | پرینت

امام جمعه الیگودرز: امروز مسوولین و مدیران و حتی دولتیها بجای عذرخواهی بابت مفاسد اقتصادی و حقوق های نجومی از متخلفین دفاع می کنند.

 


 

شنیده شده هالیوود قرار است این حماسه را مستند سازی نماید که زائرین باید مراقب باشنددشمنان سوء استفاده نکنند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری به نقل از نیوز الیگودرز حجت الاسلام ارزنده امام جمعه الیگودرز در جمع نمازگزاران این شهر به زوایای مختلف برگزاری انتخابات  امریکا و مناظره نامزدها اشاره نمود و افزود: وقتی کسانی مدعی می شوند بعنوان کدخدا می خواهند دنیا را در اختیار داشته باشند می بینیم غرق در فساد اقتصادی و اخلاقی هستند.

وی با اشاره به اینکه این مفاسد در آمریکا از گذشته ها وجود داشته است افزود: در این دوره فرصتی پیش آمد تانامزدها پرده از چهره یکدیگر و دولت امریکا بردارند و حتی فساد یکدیگر را قبول نمایند.

ارزنده  با انتقاد از برخی دلبستگی ها به امریکا گفت: متاسفانه هر روز بواسطه یک مصیبت از مفاسد اقتصادی و حقوقهای نجومی گرفته تا قراردادهای نفتی در کشور بوقوع می پیوندد که همه اینها نشانه این است که بجای خدا به کدخدا توکل شده است.

وی در بخش دیگری از خطبه ها به قراداد واگذاری غار علی صدر همدان اشاره نمود و گفت: این مجتمع  با مبلغ سالیانه ۷۰۰ هزار تومان به شخصی واگذار شده  است در حالیکه درآمد مجتمع مذکور سالیانه ۱۹ میلیارد تومان می باشد و پس از بررسی معلوم شده برخی مسوولین پشت ماجرا هستند.

خطیب نماز جمعه گفت: امروز مسوولین و مدیران و حتی دولتیها بجای عذرخواهی بابت مفاسد اقتصادی و حقوق های نجومی از متخلفین دفاع می کنند.

وی با اشاره به همایش بزرگ و معنوی  پیاده روی اربعین گفت:  شنیده شده هالیود قرار است این حماسه را مستند سازی نماید که زائرین باید مراقب باشند تا این حماسه به بهترین نحو برگزار شود و دشمنان از آن سوء استفاده نکنند.

امام جمعه الیگودرز با قدردانی زحمات مسوولین شهرستان جهت برپایی ایستگاه زوار درالیگودرز گفت: این اقدام برای نخستین بار در شهرستان انجام می شود که باید دقت نظر شود تا امکانات و زمینه پذیرایی در آن مهیا شود و مردم هم در حد توان کمک نمایند.