شهرداری الیگودرز

www.AligoudarzCity.ir

جلسه برنامه ریزی ستاد نوروزی شهرداری الیگودرزبرگزارشد

تاریخ 1394/12/13 | پرینت

جلسه برنامه ریزی ستاد نوروزی شهرداری الیگودرزبرگزارشد

سازمانهای تابعه و دوایر خدماتی شهرداری خود را برای استقبال از بهار و نیز پذیرایی مناسب و آبرومند از میهمانان نوروزی آماده کنند.

 


جلسه برنامه ریزی ستاد نوروزی شهرداری الیگودرزبرگزارشد

 

جلسه برنامه ریزی ستاد نوروزی شهرداری الیگودرز به منظور ارایه خدمات بهینه به شهروندان و مسافران نوروزی و نیز برنامه ریزی هر چه بهتر‌ ‌و هماهنگی بیشتر نیروها در ایام تعطیلات نوروزی سال 95 در دفتر شهردار برگزار شد.

به گزارش باقری روابط عمومی شهرداری ؛ مهندس رحمانی سرپرست شهرداری در این جلسه که با حضور معاونین، مدیران مناطق و مسئولین واحدهای شهرداری برگزار شد با اشاره به وظایف سنگین شهرداری در امر استقبال از میهمانان نوروزی به تشریح وظایف واحدهای شهرداری برای ارایه خدمات به شهروندان و مسافران نوروزی سال 95 پرداخت و افزود: سازمانهای تابعه و دوایر خدماتی شهرداری خود را برای استقبال از بهار و نیز پذیرایی مناسب و آبرومند از میهمانان نوروزی آماده کنند.

رحمانی با اشاره به تکمیل اقدامات عمرانی تاکید کرد: ستاد نوروزی شهرداری درصدد است با زیباسازی محیط شهری، اصلاح و نوسازی مبلمان شهری، نصب تابلوهای راهنمای گردشگری، ترمیم و آسفالت معابر و خیابانها، گلکاری و درختکاری در میادین و پارکهای شهر، برخورد با سد معبر، زمینه را برای استقبال از بهار و پذیرایی از میهمانان و گردشگران نوروزی فراهم نماید.

در ادامه، هر یک اعضاء حاضر جلسه به بیان نقطه نظرات و تشریح ایده های خود در زمینه هرچه بهتر شدن ارائه خدمات در طول تعطیلات نوروزی پرداختند.

مقرر گردید شهرداری سفره نمادین هفت سین عید نوروز95را در میدان ورودی برپا و نورپردازی در میدان اجرا نماید .

  مقر گردید شهرداری کمپ استقبال از مهمانان نوروزی را درآماده نماید .

-  مقرر گردید جهت شروع هر چه زودتر عملیات ترمیم ، لکه گیری و درز گیری آسفالت معابر و خیابان ها شهرداری در اسرع وقت اقدام نماید .

-  مقرر گردید واحد خدمات شهری در صورت هر گونه جابجائی دریچه های تاسیسات شهری جهت جلو گیری از خسارات بعدی احتمالی مراتب را به واحد عمران شهری گزارش و اقدامات بعدی را پیگیری نماید .

  پیشنهاد گردید شهرداری مکاتبات لازم را با سایر ادارت و نهادهای سطح شهر جهت همکاری با شهرداری در راستای نظافت و پاکسازی اماکن جهت رفاه حال مسافران نوروزی انجام نماید . . .  

خدمات شهری :

آماده باش کامل سازمان تاکسیرانی و آتش نشانی در طول اجرای طرح – بررسی و کنترل تجهیزات آتش نشانی و تکمیل نارسائی های آن جهت جلو گیری از بروز هر گونه مشکل در طول مدت اجرای طرح -  شستشو و رنگ آمیزی جداول و مبلمان شهری -  رفع انواع سد معبر-  نظافت و بازسازی سرویس های بهداشتی عمومی سطح شهر -  هرس و فرم دهی درختان و درختچه ها -    جمع آوری نخاله های ساختمانی از معابرو ورودی شهر.

عمران شهری :

ترمیم لکه گیری و درزگیری آسفالت معابر -  شن ریزی در معابر خاکی و گل و لای – مرمت جداول به صورت موردی -  نصب و همسطح سازی دریچه ها -   جلو گیری از صدور مجوز حفاری در معابر اصلی شهر خصوصا بازار و معابر اصلی

جلسه برنامه ریزی ستاد نوروزی شهرداری الیگودرزبرگزارشد